Specjalista ds. Digital Marketingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Digital MarketinguMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Koordynacja obecności marki na platformach własnych retailerów
  • Koordynacja kampanii pro-sprzedażowych marki w kanale digital
  • Współpraca z zespołem KAM w zakresie poszukiwania nowych rozwiązań w w/w obszarach
  • Współpraca z zespołem marketingu w w/w zakresie
  • Opracowywanie raportów i analiz efektywności

Oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, trade marketingu, digitalu w branży FMCG
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane (marketing i zarządzanie)
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • Znajomość rynku mediowego (formatów, modeli zakupów, dostawców)
  • Znajomość podstaw HTML, Google Adwords, Google Analytics mile widziana
  • Relacyjność i umiejętność rozmowy z partnerem handlowym
  • Bardzo dobra znajomość excela

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju w strukturach nowego obszaru jakim jest digital
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premią roczną
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.