specjalista ds. danych

Randstad Polska

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie danych technicznych dotyczących oferowanych produktów oraz ich aktualizacja i weryfikowanie z dostawcami z całej Europy
  • Gromadzenie i wprowadzanie danych o produktach do bazy danych
  • Zapewnianie poprawności i kompletności danych dotyczących parametrów poszczególnych towarów
  • Tworzenie cyklicznych raportów oraz analiza danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Biegła umiejętność posługiwania się Excelem (cykliczne raportowanie)
  • Mile widziana znajomość MS Access z VBA
  • Doświadczenie w pracy związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem danych
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów i prezentacji danych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Dokładność, rzetelność, systematyczność
  • Analityczny umysł

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów

Prezentacja firmy

Randstad

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa