Specjalista ds. Cyberbepieczeństwa

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

• Zarządzanie systemami bezpieczeństwa klasy SIEM,

• Aktywny monitoring bezpieczeństwa systemów klienta,

• Wdrażanie systemów bezpieczeństwa,

• Identyfikacja oraz analiza po incydentach związanych z naruszeniem bezpieczeństwa,

• Konsultacje w zakresie budowy bezpiecznej architektury teleinformatycznej,

• Analiza bezpieczeństwa danych klienta,

• Wykonywanie audytów bezpieczeństwa systemów i aplikacji (testy penetracyjne, testy kontrolne, analiza systemu zabezpieczeń).

Wymagania

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne,

• Wiedza na temat systemów zabezpieczeń,

• Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,

• Praktyczna wiedza z zakresu sieci komputerowych,

• Znajomość narzędzi wykorzystywanych do testów penetracyjnych,

• Znajomość systemów Windows oraz Linux.

W zamian oferujemy:

• Oferujemy pracę w zespole bezpieczeństwa,

• Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

• Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,

• Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)

oraz karnetów sportowych (OK System).

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne