Specjalista ds. Controllingu

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i analiza kosztów zakładu produkcyjnego, tj. obliczanie kosztów standardowych produktów, raporty controllingowe oraz analizy rentowności,
  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca, budżetowaniu, prognozach krótko- i długoterminowych,
  • Usprawnianie, przeprowadzanie i wdrażanie procedur, procesów, narzędzi oraz raportów do prowadzenia Analizy Finansowej przy współpracy z Kierownikiem Finansowym, tj. miesięczne analizy i koszty produktów, analiza rentowności klientów, analiza rentowności produktów,
  • Kontrola przebiegu realizacji budżetu firmy w zakresie kosztów,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne, analiza odchyleń,
  • Ciągłe identyfikowanie ryzyka oraz potencjalnych możliwości finansowych,
  • Praca z systemem SAP.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej (najlepiej z branży automotive),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • Dobra znajomość SAP,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Wysokie zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton