Specjalista ds. controllingu

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU.

OPIS STANOWISKA:

  • Współudział w procesie planowania i budżetowania;
  • Przygotowywanie analiz i okresowych raportów operacyjnych;
  • Sporządzanie analiz ad-hoc w zakresie działalności operacyjnej oraz rekomendacje dalszych działań;
  • Prezentacja analiz, wniosków i rekomendacji;
  • Opracowywanie prognoz i analiz finansowych;
  • Kontrola realizacji budżetów;
  • Sporządzanie kalkulacji i analiz opłacalności przedsięwzięć biznesowych;
  • Raportowanie bezpośrednio do przełożonego.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale controlingu;
  • Wiedza z zakresu finansów i księgowości;
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice – szczególnie Excel;
  • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP;
  • Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy z danymi i ich prezentacja.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.