Specjalista ds. controllingu produkcji

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Analityka Planowania Produkcji optymalizacje planowania produkcji oraz rozwój dedykowanego do tego narzędzia

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo produkcyjne będące liderem w swoim obszarze.

Opis stanowiska

  • Obliczanie możliwości produkcyjnych, możliwości dostawców, przepustowości maszyn w oparciu o dostarczone dane
  • Przekazywanie danych do wszystkich obszarów produkcyjnych
  • Rozbudowa oraz udoskonalanie baz danych opartych na arkuszach kalkulacyjnych
  • Docelowo praca w dziale sterowania produkcją, korzystanie z SAP EWM, S4 Hana

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Google Sheets
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność komunikacyjne pozwalające na kompleksowe sondowanie zagadnień
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub project managementu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Udział w greenfieldowym projekcie
  • Możliwość pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page