Specjalista ds. controllingu finansowego i analiz

Multiserwis Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Pracuj dla nas jako:

Miejsce pracy: Krapkowice
Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.
Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.
Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz przygotowanie analiz dotyczących sprzedaży, produkcji, rentowności projektów, itp. oraz innych zestawień i prognoz na potrzeby wewnętrzne i koncernowe
  • Bieżąca kontrola kosztów
  • Analiza projektów w kontekście ryzyka finansowego
  • Kontrolowanie i raportowanie realizacji budżetu i planów, analizowanie odchyleń; sporządzanie i aktualizowanie prognoz finansowych
  • Planowanie i raportowanie płynności finansowej
  • Wsparcie firmy, a szczególnie działu finansowego w innych czynnościach związanych z realizacją procesów finansowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia / finanse / ekonometria / statystyka)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i controllingu
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz łatwość w formułowaniu logicznych wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Będzie nam miło przywitać Cię w naszym teamie!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy