Specjalista ds. content marketingu

Michael Page

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze content marketingu. Kandydat odpowiedzialny będzie za tworzenie i publikowanie angażujących treści na firmowych stronach, blogach i w mediach społecznościowych.

Informacje o kliencie

Nasz klient jest aktualnie na etapie rozbudowy kilku działów z uwagi na rosnącą liczbę realizowanych projektów. Jest to międzynarodowa organizacja, która zapewnia ciekawe możliwości rozwoju.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i publikowanie angażujących treści na firmowych stronach, blogach i w mediach społecznościowych prezentujących firmę
  • Przygotowanie scenariuszy, materiałów do nagrań, nagrywanie video, tutoriali i webinarów (na żywo), zgodnych z ustalonymi standardami
  • Publikacja treści video na stronach pracodawcy, youtube i Social Mediach
  • Prowadzenie działań na forach internetowych i Social Media
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi)
  • Koordynacja i moderowanie konkursów
  • Pozyskiwanie blogerów, fotografów i współpraca z nimi
  • Monitoring komunikacji klientów
  • Stały monitoring treści na stronach www
  • Analiza działań konkurencji, monitorowanie pozycji firmy na rynku

Profil kandydata

  • Pasja marketingowa, chęć budowania marki dającej radość klientom
  • Doświadczenie z zakresu tworzenia kontentu video, łatwość pracy z kamerą - występowanie przed kamerą, nagrywanie głosu; poparte portfolio
  • Doświadczenie i znajomość trendów Social Media (Facebook, Instagram, YouTube)
  • Zainteresowanie branżą fotograficzną
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość Adobe Photoshop, Adobe Premiere
  • Mile widziana znajomość JIRA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
  • Proponowanie nowych możliwości zaistnienia w świecie mediów
  • Kreatywne podejście do wyzwań
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz efektywna pracy w zespole

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, dbającej o zrównoważony rozwój
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Produkty firmy w atrakcyjnych cenach
  • Dofinansowanie karty multisport
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prezenty świąteczne i urodzinowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kędzierzyn-Koźle
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page