Specjalista ds. cen transferowych

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pabianice

Zadania / obowiązki:

  • sporządzanie analiz cen transferowych w wybranych obszarach
  • kalkulowanie cen transferowych
  • nadzór nad poprawnym ujęciem cen transferowych w systemie
  • przygotowywanie korekt
  • wsparcie dla biznesu w zakresie interpretacji przepisów i wewnętrznych wytycznych w obszarze cen transferowych
  • uczestnictwo w interdyscyplinarnych projektach z perspektywy cen transferowych
  • współpraca z centralnym zespołem ds. kontrolingu i podatków z Holandii
  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca/roku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe ekonomiczne: finanse, rachunkowość, podatki)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szczegółowego analizowania wyników finansowych oraz wyjaśniania ich znaczenia
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz biegłość w pracy w arkuszach kalkulacyjnych Excel (praca z dużymi zbiorami danych)
  • znajomość SAP oraz AFO (Analysis for Office) - mile widziane
  • wysoko rozwinięte umiejętności kounikacyjne i organizacyjne - możliwość objęcia roli lidera wybranych projektów

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Paczki świąteczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.