Specjalista ds. BHP

Hays Poland

Tczew, pomorskie

Hays Poland

Tczew
Tczew
NR REF.: 1154517

Twoja następna firma
To największy w Polsce producent okien. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Firma jest własnością grupy kapitałowej, która zatrudnia 15 000 osób w 40 krajach

Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w powierzonym obszarze produkcyjnym
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu standardów i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa
  • Współpraca z kierownictwem obszaru produkcyjnego w zakresie zapewnienia i podnoszenia bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych zgodnie z przyjętymi standardami
  • Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego i pomiarów czynników szkodliwych i audytów bezpieczeństwa

 Nasze wymagania
  • Uprawnienia inspektora bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe, w tym znajomość aktualnych przepisów BHP i p. poź
  • Znajomość wymagań dyrektywy maszynowej oraz doświadczenie w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy projektowej jako członek lub lider zespołu projektowego odpowiedzialnego za wdrażanie zmian
  • Zainteresowanie rozwiązaniami w zakresie budowania kultury bezpieczeństwa

Co zyskujesz?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji w międzynarodowej organizacji.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Prowadzenie nieszablonowych projektów oraz prace koncepcyjną.
  • Prywatną opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Darmowe porady prawne.
  • Świadczenia świąteczne i urlopowe.
  • Indywidualne ścieżki rozwoju.
  • Nagrody za staż pracy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy