Oferta wyróżniona

Specjalista ds. BHP

Dzierżoniów, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, wytwarzającej komponenty dla branży motoryzacyjnej poszukujemy Specjalisty ds. BHP.

Jako Specjalista ds. BHP będziesz odpowiedzialny m.in za budowanie i doskonalenie kultury bezpieczeństwa w zakładzie, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP i ppoż., gospodarowanie odzieżą roboczą i środkami ochrony indywidualnej, czy też za rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i organizacyjnych związanych bezpośrednio z BHP. Ponadto będziesz brał udział w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych na terenie zakładu, w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego oraz będziesz współpracował z pozostałymi działami w celu szerzenia kultury BHP.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności bezpieczeństwo i higiena pracy, lub studia podyplomowe z tego zakresu
  • doświadczenie w dziale BHP na analogicznym stanowisku
  • praktyczną znajomość przepisów BHP, ppoż.
  • znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia w zakresie ppoż. oraz uprawnienia audytora wewnętrznego systemów zarządzania BHP (mile widziane)
  • umiejętne utrzymywanie standardów i wymagań prawnych z zakresu BHP

Nasz Klient zapewnia:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • realny wpływ na rozwój projektów
  • różnorodne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji