Specjalista ds. BHP

Moltton

Częstochowa, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • Przeprowadzanie kontroli stanowisk pracy pod kątem BHP,
  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi,
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie,
  • Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP,
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego,
  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy,

Wymagania:

  • Wyksztalcenie kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomości przepisów prawa w zakresie BHP,
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
  • Dobra obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowa o pracę na zastępstwo na okres 2 lat
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia),
  • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, paczki na święta),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy