IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. BHP

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Identyfikowanie priorytetowych kwestii dotyczących bezpieczeństwa oraz szkolenie nowo zatrudnionych pracowników
  • Konsultant dla wszystkich pracowników w firmie w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Identyfikowanie priorytetowych kwestii bezpieczeństwa a także budowanie odpowiednich strategii i planów działania
  • Prowadzenie analizy wszystkich odnotowanych wypadków przy pracy oraz upewnianie się, że wszystkie działania naprawcze oraz zapobiegawcze są w pełni realizowane
  • Współpraca z władzami lokalnymi oraz dostawcami firmy we wszystkich kwestiach dotyczących bezpieczeństwa i zdrowia
  • Szkolenie i instruowanie wszystkich nowych pracowników w kwestiach BHP
  • Zapewnienie zgodności ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce oraz dyrektywami Unijnymi
  • Przygotowywanie raportów zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • Przygotowanie dokumentów do uzyskania pozwoleń/decyzji środowiskowych
  • Bieżąca współpraca z odbiorcami odpadów/prowadzenie ewidencji odpadów BDO bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy jednoczesna praca w środowisku lokalnym i globalnym, terminowe raportowanie lokalne i globalne

Firma oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • Możliwość uzyskania premii
  • Dostęp do platformy online do nauki j. angielskiego dla pracownika i jednej osoby towarzyszącej
  • Możliwość rowoju w globalnych strukturach firmy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Sportowa
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Pakiet ubezpieczenia na życie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe- specjalizacja BHP
  • Ukończenie szkoleń uprawniających do pełnienia funkcji samodzielnego specjalisty bhp
  • Przynajmiej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie zaawansowanej wiedzy na temat kwestii BHP i prawa obowiązującego w Polsce
  • Znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność zarządzania zadaniami i celami
  • Zdolność do wybierania priorytetów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.