Specjalista ds. BHP w firmie produkcyjnej

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • realizowanie zadań i procedur wynikających z zajmowanego stanowiska
  • kontrola warunków pracy oraz nadzór nad obszarem BHP w firmie
  • przeprowadzanie kontroli, audytów, przygotowywanie analiz i sprawozdań z zakresu BHP, PPOŻ i ochrony środowiska
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • udział w projektach mających na celu ograniczenie wpływu czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy, obniżenie poziomu wypadkowości, poprawę warunków pracy
  • współpraca z organami administracji publicznej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość pracy na samodzielnym stanowisku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata; doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska
  • mile widziana znajomość zakresu norm ISO 14001 i 50001

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.