Specjalista ds. BHP (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w dziale BHP przy projekcie typu greenfield.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest nowa inwestycja z branży motoryzacyjnej ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

Obowiązki:

* opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami
* przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP
* przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy
* prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej
* udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
* prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie BHP
* współpraca z jednostkami kontroli
* rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
* dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Profil kandydata

Wymagania:

* wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP lub studia podyplomowe
* min. 1-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w zakładzie produkcyjnym
* bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy,
* komunikatywna znajomość języka angielskiego
* bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
* bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
* wysokie zdolności interpersonalne
* umiejętność prowadzenia szkoleń.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)
* szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
* ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym
* Prywatna opieka medyczna (Enel-med)
* Ubezpieczenie na zdrowie i życie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page