Specjalista ds. BHP (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na stanowisku Specjalisty ds. BHP.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, ulokowana na terenie woj. dolnośląskiego.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

* Nadzorowanie przestrzegania w zakładzie przepisów prawa oraz wymogów korporacyjnych w zakresie BHP i OŚ.
* Koordynowanie działań, związanych z pracami podwykonawców na terenie firmy (szkolenia, nadzór, dokumentacja).
* Prowadzenie przygotowań rocznego zakładowego planu zarządzania EOHS w celu zapewnienia bieżącej zgodności zarówno z przepisami, jak również ze standardami korporacyjnymi
* Określanie lokalnych celów oraz zapewnienie właściwego przekazywania danych do globalnych baz danych.
* Przeprowadzenie istniejących programów szkoleniowych (po uzyskaniu kwalifikacji i licencji szkoleniowca).
* Budowanie świadomości, opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa.
* Uczestniczenie w optymalizacji i standaryzacji działań fabryki mających na celu poprawę wyników EOHS.
* Aktywne uczestniczenie w działaniach zespołów projektowych ds. głównych projektów technicznych.
* Udział w dochodzeniu w sprawie wszystkich zdarzeń, wypadków oraz sytuacji grożących wypadkiem.

Profil kandydata

Oczekiwania:

* Wykształcenie wyższe w obszarze BHP
* Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP w międzynarodowej firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem).
* Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, koordynację ich pracy wykonywanej na terenie firmy,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Umiejętność budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji,
* Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność w podejmowaniu decyzji, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.
* Ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę.
* Firmową stołówka z dofinansowaniem pracodawcy.
* Dopłatę do opieki stomatologicznej.
* Fundusz Socjalny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page