Specjalista ds. BHP i OŚ

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy na podległym obszarze poprzez sprawowanie kontroli nad warunkami pracy, skuteczne egzekwowanie przepisów oraz zasad BHP jak również doradztwo w w/w zakresie,
  • Koordynowanie działań zmierzających do zmniejszenia ilości wypadków przy pracy po przez ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków, opracowanie wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności wypadków,
  • Zapewnienie zgodności wewnętrznych zasad z obowiązującymi przepisami poprzez współdziałanie z instytucjami zewnętrznymi oraz organami wewnętrznymi,
  • Prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji oraz sporządzanie raportów związanych z zagadnieniami BHP i Ochrony Środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu Gospodarkami Odpadami, karty przekazania i ewidencji odpadów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej ze sprawozdawczością środowiskową.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zarządzania BHP,
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Prawo jazdy kat. B (3 dni pracy w Szczecinie, 2 dni w Kostrzynie),
  • Dobra znajomość przepisów z obszaru BHP i Ochrony Środowiska,
  • Znajomość norm ISO 14001, ISO 9001, PN-N 18001,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i pracy w zespole,
  • Komunikatywność, systematyczność i dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy),
  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym (dodatek urlopowy letni i zimowy, nagroda roczna),
  • Atrakcyjne benefity: opieka medyczna, dofinansowanie pakietu rodzinnego, ubezpieczenie na życie, bony na Mikołajki dla dzieci, zapomogi losowe i inne, dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dla dzieci pracowników,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.