Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:
  • Bieżąca kontrola warunków pracy oraz przygotowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów korporacyjnych oraz inicjowanie działań zmierzających do poprawy warunków w obszarze BHP i ochrony środowiska
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych, ustanawianie środków zapobiegawczych i kontrola ich wdrażania
  • Opiniowanie i aktualizacja procedur i instrukcji, sporządzanie raportów, analiz i prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych BHP, nadzór nad ich terminowością wraz z prowadzeniem rejestru
  • Sporządzanie raportów w zakresie ochrony środowiska oraz nadzór nad prowadzeniem gospodarki odpadami (ewidencja, karty przekazania odpadów)
Wymagania:
  • Uprawnienia dla służby BHP, zgodne z aktualnymi przepisami prawa oraz min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemu BDO i ustawodawstwa w obszarze gospodarki odpadami
  • Terminowość, sumienność, oraz odpowiedzialność za powierzone projekty
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, komunikatywność oraz umiejętność współdziałania
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – min. B1
  • Doświadczenie w środowisku korporacyjnym – dodatkowy atut
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Ciekawą pracę w obszarze BHP i ochrony środowiska w dużej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w okresie wdrożenia
  • Pracę w trybie stacjonarnym, od poniedziałku do piątku oraz elastyczny grafik

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials