Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie NNW
  • Fundusz Socjalny

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku BHP, uprawnienia dla pracowników służby BHP przynajmniej w stopniu specjalisty
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość przepisów i norm związanych z BHP, PPOŻ i OŚ
  • Znajomość zagadnień ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Zadania:

  • Realizowanie polityki firmy i prowadzenie dokumentacji w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ
  • Realizacja zadań służby BHP
  • Przeprowadzanie i nadzór nad audytami BHP, środowiska oraz z zakresu PPOŻ
  • Sporządzanie instrukcji oraz procedur, analiza ryzyka wdrażanych w organizacji zmian, sporządzanie okresowych analiz
  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/ pozwoleń/ zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i urzędami oraz udział w kontrolach zewnętrznych
  • Raportowanie na potrzeby instytucji zewnętrznych zgodnie z wymogami prawnymi oraz na potrzeby Grupy
  • Sporządzanie i rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska
  • Prowadzenie ewidencji odpadów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy