Specjalista ds. BHP i jakości

Seito Polska Sp. z o.o.

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

ZAKRES ZADAŃ:
  • Nadzór nad organizacją pracy Oddziałów w kontekście przestrzegania procedur jakościowych i bezpieczeństwa
  • Prowadzenie szkoleń BHP/jakość
  • Prowadzenie monitoringu poziomu wykonywanej usługi – prowadzenie analiz, reagowanie na bieżące sytuacje problemowe
  • Monitorowanie nieprawidłowości powodujących występowanie szkód; generowanie rozwiązań zapobiegawczych
  • Przygotowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych wynikających z ISO, OHSAS w Oddziałach firmy
  • Reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientem
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Bony i paczki na święta
  • Niezbędne narzędzia pracy – dostęp do bazy wiedzy, telefon, laptop, samochód służbowy
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Min. czteroletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Wykształcenie wyższe – BHP, mile widziane również zarządzanie, logistyka
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.