Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT - rekrutacja online

HRK S.A.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Bezpieczeństwa ITMiejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Odpowiedzialność za monitoring infrastruktury ICT, obsługę i utrzymanie systemów bezpieczeństwa IT a także proponowanie usprawnień;
  • Dbałość o systematyczne dokonywanie analizy cyberzagrożeń;
  • Działanie w modelu PDCA;
  • Odpowiedzialność za obsługę incydentów bezpieczeństwa IT;
  • Aktualizacja i regularne testowanie planów dotyczących zapewniania ciągłości działania systemów IT;
  • Wdrażanie nowych systemów bezpieczeństwa IT na podstawie analizy ryzyka;
  • Organizacja i przeprowadzanie audytów cyberbezpieczeństwa a także organizacja szkoleń oraz regularne podnoszenie świadomości pracowników dotyczącej cyberzagrożeń;
  • Prowadzenie dokumentacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne);
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów, dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność współpracy, otwartość na kontakt z użytkownikami;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie z szerokiego zakresu zagadnień dot. bezpieczeństwa IT oraz infrastruktury ICT;
  • Mile widziana znajomość NIST CSF, ISO270xx, CIS Controls, MITRE ATT&CK, TISAX;
  • Mile widziane certyfikaty związane z cyberbezpieczeństwem;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę stacjonarną z możliwością pracy hybrydowej;
  • Pakiet świadczeń socjalnych, benefity m.in. karta sportowa, pakiet medyczny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.