Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Energopol-Szczecin S.A.

70-646 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, woj. Zachodniopomorskie, budowy realizowane na terenie kraju

Zadania:

  • Zakres obowiązków zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02 wrzesień 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie o specjalności „ bezpieczeństwo i higiena pracy” lub studia, podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • co najmniej 3-letni staż pracy w służbie bhp, mile widziana praktyka zawodowa na budowach,
  • znajomość norm serii PN – 18001,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie
  •  możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  •  udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  •  pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami oraz, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy jest najbliższy przez nas poszukiwanemu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie