Inżynier ds. Projektowania Automatyki Magazynowej

Talent Partners

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy z branży handlowej, do nowoczesnego centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w okolicach Gdańska - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. PROJEKTOWANIA AUTOMATYKI MAGAZYNOWEJ

Miejsce pracy: Gdańsk

Najważniejsze obowiązki:

  • udział w projektowaniu nowych oraz rozbudowie istniejących linii technologii logistycznych (przenośniki, sortery, magazyny automatyczne),
  • udział w tworzeniu specyfikacji wymagań technicznych dla nowoprojektowanych linii,
  • integracja linii technologicznych z budynkiem,
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na rynku technologii logistyki wewnętrznej,
  • wsparcie lokalnych zespołów utrzymania ruchu po uruchomieniu instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane inżynierskie,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w zakresie technicznego utrzymania instalacji logistycznych,
  • znajomość zagadnień systemów przenośnikowych i automatycznych systemów sortujących,
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w projektowaniu magazynów i/lub linii technologii automatycznych (mile widziane),
  • kreatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej, nowoczesnej firmie,
  • bardzo dobre warunki pracy oraz bardzo dobre wynagrodzenie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę w dobrze zorganizowanej firmie.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria