Specjalista ds. Aplikacji (dyspersje)

Moltton

Oświęcim, małopolskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres Obowiązków:

• prowadzenie badań aplikacyjnych wyrobów gotowych z zakresu branży chemii budowlanej i powłok dekoracyjno-ochronnych,

• prowadzenie badań w ramach realizacji projektów NPD,

• opracowywanie receptur nowych wyrobów z zakresu m.in. farb, tynków, mas szpachlowych, uszczelniaczy, lakierów do drewna,

• walidacja produktów,

• wykonywanie badań zgodności z wymaganymi normami w ramach wsparcia technicznego klientów,

• współpraca z klientami i dostawcami surowców,

• opracowywanie metodyki badań nieznormalizowanych oraz implementacja metod normowych i z aprobat technicznych,

• opracowywanie wyników i sprawozdań z badań oraz analizowanie otrzymanych danych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe chemiczne,

• min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w branży zajmującej się produkcją materiałów dekoracyjno-ochronnych na podłoża mineralno-ochronne lub powłok na drewno,

• doświadczenie w pracy laboratoryjnej (obsługa podstawowego sprzętu, prowadzenie dokumentacji badawczej),

• wiedza z obszaru reologii,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• kreatywność, innowacyjność, dynamika w działaniu,

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• otwartość na rozwój,

• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2.

Pracodawca Oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej

• Umowę o pracę

• Duże możliwości rozwoju i liczne szkolenia

• Pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton