Specjalista ds. analizy sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania :

  • Opracowanie i wdrożenie nowoczesnych platform raportowania,
  • Analizowanie wyników oraz proponowanie inicjatyw rozwojowych w obszarach wydajności, jakości i zgodności,
  • Udział w inicjatywach rozwoju i harmonizacji procesów,
  • Wsparcie w dokumentacji procesu i pracach projektowych,
  • Współpraca z Managerami różnych działów w celu wymiany doświadczeń i praktyk (prezentacja proponowanych rozwiązań),
  • Analizowanie danych z obszaru EMEIA,
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora ds. obsługi klienta.

Wymagamy:

  • Doświadczenia w analizie danych - min. 2 lata (mile widziane dotyczących sprzedaży),
  • Doświadczenia w dziale obsługi Klienta (mile widziane),
  • Znajomości języka angielskiego - min. B2/C1,
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel,
  • Znajomości programu Sales Force (mile widziane),
  • Komunikatywności, kreatywności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Wykształcenia wyższego.

Oferujemy :

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na rok, kolejna na czas nieokreślony),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku według najlepszych standardów,
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość wykorzystania swojego doświadczenia w kreowaniu nowego stanowiska w firmie,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowana stołówka, dofinansowana karta Multisport, ’’Wczasy pod gruszą’),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Miejsce pracy : Biskupice Podgórne.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials