Specjalista ds. analizy danych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Pozyskiwanie danych z podstawowych i wtórnych źródeł (wewnątrz organizacji)
  • Budowanie, sprawdzanie i wdrażanie raportów oraz modeli analitycznych
  • Współpraca z innymi działami w celu określenia danych oraz ich zaraportowania
  • Dbałość o wydajność i poprawę kontroli finansowych oraz raportowanie przy użyciu nowoczesnych narzędzi (Tableau, Lavastorm, Power Bi)
  • Identyfikowanie i dbanie o ciągłe doskonalenie systemów kontroli, raportowania i procesów

Wymagania:

  • Znajomość obsługi narzędzi tj. Tableau, Dataverse
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie: B2/C1
  • Doświadczenie w analizie danych - ok. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie w obszarze finansowym)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie (pierwsza na rok)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (uzależniony od wyników pracy)
  • Możliwość tworzenia zespołu od podstaw
  • Szansę na poszerzenie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie (skandynawski styl zarządzania)
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Dofinansowanie ’Wczasów pod Gruszą’
  • Dofinansowanie do posiłków
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials