Specjalista ds. analiz rynku

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Przeprowadzanie badań rynkowych, zarówno podstawowych jak i wtórnych
  • Prowadzenie warsztatów analizujących możliwości rynku na danym obszarze
  • Dostarczanie raportów rynkowych
  • Definiowanie możliwości oraz potencjału określonych grup produktowych
  • Przygotowywanie prezentacji, podsumowań wykonawczych i sugestii nowych inicjatyw rozwojowych jako wyników badań rynkowych
  • Przeprowadzanie analizy konkurencji oraz prowadzenie i aktualizowanie baz danych o konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Business Marketing lub podobne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • Analityczne myślenie, umiejętność pracy z wskaźnikami statystycznymi
  • Silna motywacja do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie oferującej innowacyjne rozwiązania dla branży przemysłowej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (+elastyczne godziny pracy)
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, vouchery do kina)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia wdrożeniowe / rozwojowe)
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

MIEJSCE PRACY: SIECHNICE

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials