Specjalista ds. analiz rynkowych

Ekoenergetyka – Polska S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  •  wyszukiwanie, zbieranie i analizowanie danych z rynków międzynarodowych;
  •  sporządzanie raportów i analiz na potrzeby projektowe, zarządcze i operacyjne;
  •  bieżąca analiza konkurencji (oferta, rozwój struktur sprzedaży, nowe modele   biznesowe);
  •  przygotowywanie modeli xls i prezentacji ppt;
  •  prognozowanie wskaźników biznesowych;
  •  prowadzenie prezentacji i przedstawianie rekomendacji biznesowych po   przeprowadzonych analizach;
  •  raportowanie do Dyrektora Biura Marketingu i PR.

Profil Kandydata:

  • wyższe​ ​wykształcenie o profilu: biznesowym, informatycznym, socjologicznym lub technicznym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale analiz lub badań marketingowych
  • zdolność do prezentowania w sposób przejrzysty i zrozumiały wyników przeprowadzanych analiz;
  • ​skuteczny research jak i umiejętna selekcja istotnych informacji oraz wyciąganie wniosków;​
  • samodzielne planowanie i  dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dociekliwość​ i postawa proaktywna​;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint i inne);
  • mile widziany drugi język obcy​ (niemiecki, francuski, hiszpański).

Oferujemy:

EkoZdrowie

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED;
  • Ubezpieczenie grupowe PZU;
  • Karta Medicover Sport.

EkoInicjatywy

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych;
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki;
  • Sportowa integracja.

EkoRozwój

  • Dofinansowanie do kursów językowych;
  • Możliwość awansu;
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie;
  • Innowacyjne projekty emobility;
  • Interdyscyplinarny zespół.

EkoWorkPlace

  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Komfortowe przestronne biura;
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni;
  • Ruchomy czas pracy.

EkoPlus

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka;
  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".