Specjalista ds. Analiz BI

Power Media

Lublin, lubelskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Lublin

Naszym klientem jest firma, która istnieje na rynku od ponad 20 lat i zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań IT dla firm z sektora MŚP. Specjalizuje się przede wszystkim w systemach informatycznych jak np. Comarch ERP oraz Comarch Optima oraz powiązanych z nimi usługami doradczymi, wdrożeniowymi i serwisowymi.

Technologie/narzędzia wykorzystywane podczas pracy na tym stanowisku : SQL, MS Excel, Crystal Reports, Obsługa aplikacji Comarch ERP XL, BI, BI Point, SSMS, Server Reporting Services (SSRS), Analysis Services.

Zespół: 4 osoby (min. 1 Senior i 1 Mid w zespole).

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb oraz wymagań biznesowych i technicznych Klientów w zakresie raportowania oraz wydruków biznesowych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości i spójności danych w zakresie przygotowywanych baz, raportów i analiz,
  • Przygotowywanie i utrzymywanie kompleksowych raportów z wykorzystaniem SQL/MS Excel/Crystal Reports.

Główne wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość SQL (pozwalająca na samodzielną pracę),
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Znajomość specyfiki pracy Analityka,
  • Znajomość zintegrowanych systemów informatycznych oraz baz danych,
  • Obsługa MS Excel w stopniu zaawansowanym,
  • Wyższe wykształcenie o profilu informatycznym, ekonomicznym (lub pokrewne kierunki),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym pracować z dokumentacją techniczną,
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze systemów Comarch ERP.

Firma oferuje:

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o prace lub B2B,
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań,
  • Na początek pracę stacjonarną, po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnej),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity: FitProfit, Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Lokalizacja biura: Lublin.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media