Specjalista ds. administrowania majątkiem ( od zaraz)

Elektromontaż Gdańsk SA

Gdańsk k Sopot, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie czynności z zakresu administrowania majątkiem, w tym nadzór nad obiektami, zlecanie prac porządkowych, remontowo-modernizacyjnych i wycinkowych, gospodarka pustostanami i pozyskiwanie dzierżawców/najemców, dbanie o stan nieruchomości.
  • Nadzór i bieżąca kontrola umów/zleceń z zakresu utrzymywania porządku, konserwacji, napraw, itp. na terenach i obiektach.
  • Uczestnictwo w komisjach przekazywania nieruchomości w dzierżawę/najem.
  • Uczestnictwo w komisjach wprowadzania i odbioru wykonywanych robót.
  • Uczestnictwo w tworzeniu planów remontowych, inwestycyjnych oraz nadzór nad realizacją założonych nakładów.
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji obiektów, majątku i terenów.
  • Nadzór nad zabezpieczaniem obiektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne, ekonomia, zarządzanie),
  • Doświadczenie w pracy związanej administrowaniem nieruchomościami,
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących administrowania nieruchomościami,
  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem MS Office (szczególnie Word i Excel),
  • Prawo jazdy kat B,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie "od zaraz"

Prezentacja firmy

Elektromontaż Gdańsk SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem rob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Prawo / Prokuratura