SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Politechnika Opolska

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0999

Obowiązki:

• prowadzenie indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego dla studentów i absolwentów;
• pomoc studentom i absolwentom Uczelni w aktywnym poszukiwaniu pracy;
• pomoc pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na wolne stanowiska;
• obsługa strony internetowej i kanałów w mediach społecznościowych;
• prowadzenie szkoleń dla studentów i absolwentów oraz organizacja targów, wykładów, warsztatów i szkoleń dla studentów i absolwentów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : •umiejętność obsługi mediów społecznościowych, • wykształcenie kierunki: doradztwo zaw., zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, socjologia itp[Umiejętność 1] : •doświadczenie na stanowisku doradcy zawodowego (1 rok) , •znajomość programów do ankietyzacji, programów graficznych •umiejętność obsługi strony www[Inne] : Dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny. Do podanego powyżej wynagrodzenia zasadniczego brutto należy doliczyć: premię regulaminową 10% oraz dodatek stażowy. Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie internetowej Politechniki Opolskiej w zakładce Informacje - Oferty pracy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Prószkowska 76, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy