Specjalista ds. administracyjnych z j,

ManpowerGroup Sp. z o.o.

71-627 Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: 71-627 Szczecin

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Administrowanie dokumentami związanymi z finansami
  • Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów
  • Przetwarzanie i wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • Kontakt mailowy z Klientami niemieckojęzycznymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenia w administracji lub chęci do jej nabycia
  • Skrupulatności w codziennej pracy z dokumentacją
  • Świetnej organizacji codziennej pracy
  • Znajomości pakietu MS Office

W zamian oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków jego rodziny, ubezpieczenie na życie, karta żywnościowa, szkolenia językowe, itd.
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wdrażające w system pracy
  • Praca w elastycznych godzinach
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials