SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Regionalne Centrum Animacji Kultury

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1313

Obowiązki:

a) nadzór nad przygotowaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w tym zamówień do 30 000 EURO, b) udział w wykonywaniu zadań i czynności w zakresie przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielanie zamówień publicznych, w szczególności zamówień do 30 000 EURO, c) opracowanie dokumentacji ofertowej w odpowiedzi na ogłoszenia przetargowe oraz zapytania ofertowe, d) udział w pracach komisji przetargowej e) ocena składanych ofert, f) pozyskiwanie i prowadzenie kompletu dokumentacji, warunków technicznych, uzgodnień, decyzji i opracowań niezbędnych przeprowadzenia inwestycji, g)planowanie i bieżące monitorowanie harmonogramu inwestycji, h) współpraca z projektantami branżowymi i wykonawcami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel
  • prawo jazdy kategoria - B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat B, biegła obsługa komputera, a) doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą zamówień publicznych b) znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi do wyżej wymienionej ustawy, orzecznictwem Krajowej Izby Odwoławczej oraz wytycznych w sprawie kwalifikalności wydatków c) mile widziane doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych dofinansowanych z UE, d) odpowiedzialność, sumienność

Miejsce pracy: Sienkiewicza 11, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy