Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz pracę indywidualną, jesteś osobą kreatywną, otwartą na nowe wyzwania, chcącą pracować w dynamicznym środowisku, to stanowisko jest stworzone dla Ciebie. Zapraszamy!

Praca indywidualna,

obsługa dokumentacji oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

współpraca z Zarządem, działem handlowym oraz kierownictwem działów produkcji, serwisu i konstrukcyjnego,

prowadzenie korespondencji w języku rosyjskim / angielskim,

przygotowywanie dokumentów w języku rosyjskim,

tłumaczenia dokumentów z języka rosyjskiego na język polski,

przygotowanie dokumentacji przetargowej,

współpraca z działem księgowym,

organizacja spotkań firmowych,

obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,

organizacja spotkań firmowych (np. obsługa gości),

organizacja udziału firmy w targach, seminariach itp.

Wymagania

bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel, Word),

komunikatywna znajomość j. rosyjskiego,

komunikatywna znajomość j. angielskiego,

prawo jazdy kat. B,

samodzielność,

sumienność i odpowiedzialność,

wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,

umiejętność pracy w zespole,

umiejętność pracy pod presją czasu,

obsługa urządzeń biurowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta