Opis stanowiska pracy

Mastermedia Spółka Jawna to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group. Rozwijamy się intensywnie i poszukujemy: Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański, gm. Tarnowo Podgórne)

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • koordynowanie i dbanie o właściwy przepływ dokumentacji firmowych pomiędzy działami i oddziałami, w tym nadzór nad obiegiem rejestrowanych dokumentów,
  • wsparcie w pracach administracyjnych i operacyjnych różnych działów firmy, w tym w szczególności z Działem HR (szkolenia BHP, rozliczanie czasu pracy), Sprzedaży i Działem Handlowym oraz Działem Logistyki,
  • generowanie i korygowanie dokumentów sprzedażowych i magazynowych oraz wystawianie dokumentów przychodowych i rozchodowych,
  • tworzenie i aktualizowanie różnych baz danych w organizacji,
  • prowadzenie bieżących spraw administracyjno - biurowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomość pakietu Office (szczególnie programu Excel),
  • niezwykłej dokładności, cierpliwości i skrupulatności,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, pogodnego usposobienia i umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu i radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,
  • preferowane wykształcenie: (min. średnie)
  • min. roczne doświadczenie zawodowe związane z obsługą spraw administracyjnych, obsługą dokumentów magazynowych, transportowych, sprzedażowych,
  • mile widziane aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych/ lub gotowość do wykonania ich;

Twoim atutem będzie dodatkowo:

  • umiejętności pracy w środowisku programów klasy WMS / ERP.

Mamy dla Ciebie następującą propozycję:

  • Stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą
  • Możliwość rozwoju zawodowego - preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas na koncie: do 3,9 tys. brutto po pierwszym roku zatrudnienia,
  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne;
  • Pracę w systematycznie i stabilnie rozwijającej się firmie utrzymującej przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Dostarczamy towar z Polski bezpośrednio do sklepu Klienta w Wielk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta