Specjalista ds. administracji magazynowej (również z orzeczeniem)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • Wsparcie administracyjne działu transportu drobnicowego
  • Obsługa systemu transportowego
  • Pozyskiwanie dokumentów od klientów
  • Rozliczanie przewoźników
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Wystawianie dokumentów, fakturowanie oraz windykacja
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z magazynem i innymi działami w firmie
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • Znajomość obsługi systemu SAP
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz/ lub w administracji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferta:
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie 4500 zł brutto/mies.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • Opieka konsultanta na każdym etapie zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy