Specjalista ds Administracji, Kadr i Płac, Zatrudniania Cudzoziemców

Labour Force Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej nr rej. 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Od: Labour Force Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź ( centrum )

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w zgranym zespole
  • Zdobycie nowego doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń, podstawy księgowości
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz wiedzy z zakresu kadr i płac, w tym znajomość zagadnień dotyczących zatrudniania cudzoziemców- warunek konieczny
  • Bardzo dobra obsługa programu Office w tym Excel
  • Mile widziana wiedza na temat zatrudniania pracowników tymczasowych
  • Umiejętność pracy pod presją czas, dyspozycyjność, prawo jazdy kat B ( mile widziane)
  • Dokładność, sumienność, terminowość

Obowiązki:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników zewnętrznych m.in. pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców
  • Wsparcie z zakresu prawa pracy i administracji personalnej
  • Nawiązywanie kontaktu z urzędami
  • Fakturowanie, administrowanie