Specjalista ds. Administracji (branża HR)

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kontrola poprawności umów zawieranych z pracownikami tymczasowymi oraz ewidencji czasu pracy personelu zewnętrznego,
  • Przygotowywanie umów, kompletowanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy, przyjmowanie kart ewidencji czasu pracy,
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej na stanowisku administracyjnym związanym z tworzeniem dokumentów, kontrolą ich poprawności,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność obsługi pakietu Office, znajomość prawa pracy i wiedza z zakresu zawierania umów cywilnoprawnych, znajomość programów kadrowo-płacowych, umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie działającej firmie z branży HR,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa+premia),
  • Pakiet benefotów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kefeteryjny.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja