Specjalista do Wydziału Uzgodnień i Ewidencji Dróg - umowa na czas zastępstwa

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

Poznań, wielkopolskie

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich
w Poznaniu, ul. Wilczak 51

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne drogowe, preferowane wyższe techniczne drogowe,
  • minimum 2-letni staż zawodowy,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office),
  • czynne prawo jazdy kat. „B”,

Podstawowe obowiązki:

  • przygotowywanie opinii, postępowań i decyzji związanych z umieszczaniem w pasie drogowym urządzeń infrastruktury technicznej,
  • przygotowywanie opinii i uzgodnień związanych z przebudową dróg, skrzyżowań, chodników, lokalizacją zjazdów,
  • opiniowanie i uzgadnianie projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub projektów decyzji o warunkach zabudowy.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  • przewidywany czas trwania umowy około 16 miesięcy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne i atrakcyjne formy nagród pieniężnych w ciągu roku kalendarzowego,
  • dopłaty do wypoczynku urlopowego, tzw. „wczasy pod gruszą”, szeroki wachlarz uprawnień socjalnych dostosowanych do sytuacji i potrzeb pracownika,
  • ruchomy czas pracy, pracę rozpoczyna się w godzinach od 7:00 do 8:00 – kończy w godzinach od 15:00 do 16:00,
  • budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
  • praca w zgranym, rozwijającym się i przyjaznym zespole,
  • stanowisko związane z pracą przy komputerze i obsługą urządzeń biurowych.

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

  • W miesiącu poprzedzającymi datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi – mniej niż 6%.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające informacje niezbędne dla procesu rekrutacji,
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, wymagane do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – dotyczy kandydata niepełnosprawnego, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art.13a ustawy o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz.1282).

Termin i sposób złożenia aplikacji:

Aplikacje należy składać w terminie do: 14 lutego 2020 r.

osobiście w Punkcie Kancelaryjnym Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

(ul. Wilczak 51, parter)

nadsyłać pocztą pod adres:

ul. Wilczak 51

61- 623 Poznań,

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.