Opis stanowiska pracy

BRAMSTER MIETŁA Spółka Komandytowa jest średniej wielkości rodzinnym
przedsiębiorstwem produkcyjnym, zatrudniającym ok 80 osób, które od ponad 25lat
produkuje bramy, furtki, ogrodzenia systemowe, ekrany dźwiękochłonne.
Wykwalifikowana kadra inżynieryjna - techniczna oraz nowoczesny park maszynowy
gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów z zachowaniem wszystkich niezbędnych
procedur w procesie produkcyjnym.

Poszukujemy osoby w dziale sprzedaży krajowej - handlowca /z doświadczeniem/– marketingu internetowego

związanego z google adwords, ze znajomością kanałów sprzedaży w social media, do
której obowiązków należałaby opieka sprzedażowa i posprzedażowa dla obiorców B2B
oraz klientów indywidualnych, projektów indywidualnych. Przygotowywanie cenników,
kosztorysów, wycen, ofert, modernizacja strony internetowej,

Cenimy zaangażowanie, kreatywność, wielozadaniowość, samodzielność w działaniu.

Oferujemy  wynagrodzenie zasadnicze plus prowizyjne, z pakietem socjalnym: medyczny,
ubezpieczeniowy, sportowy.

Prezentacja firmy

Producent systemów ogrodzeniowych, bram, furtek, ogrodzeń panelow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi