SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Enerko Energy Sp. z.o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0216

Obowiązki:

W/g zawodu.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy własnej skrupulatność, myślenie analityczne;, prawo jazdy kat. B mile widziane. Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert przetargowych, kompleksową obsługę postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego, pozyskiwanie gwarancji ubezpieczeniowych należytego wykonania umowy, ubezpieczenia budowy, przygotowywanie zapytań ofertowych, współpracę z działem handlowym oraz działem prawnym. Dodatkowe informacje: Firma oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, pakiet świadczeń dodatkowych, praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze, pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej, możliwość awansu, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, dużą indywidualność w działaniu, bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.

Miejsce pracy: Skrajna 41a, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - Wskazany kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz List motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@enerko.pl W temacie maila prosimy o wpisanie Nr. Ref. SZP/01/2019.

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Email: rekrutacja@enerko.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy