Specjalista do spraw wprowadzania danych

Trade & Travel Company Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • wprowadzanie danych do systemu
  • aktualizacja baz danych

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dokładność
  • znajomość środowiska Windows i MS Office

Oferujemy:

  • natychmiastowy początek zatrudnienia
  • szczegółowe szkolenia
  • atrakcyjne zniżki na ofertę turystyczną proponowaną w biurze
  • pracę w centrum miasta
  • stałe zatrudnienie na postawie umowy o pracę

Wynagrodzenie 4000 zł brutto

Prezentacja firmy

Trade & Travel Company- Konsorcjum.pl to czołowy touroperator będ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Bazy danych, Praca Praca w hotelu / Turystyka