Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0457

Obowiązki:

- Prowadzenie akcji rozpoznawczych rynku w celu analizy możliwości pozyskania zamówień na wyroby i usługi oferowane przez Spółkę,
- Pozyskiwanie, a następnie analizowanie zapytań ofertowych pod kątem korzyści dla Spółki i możliwości spełnienia wymagań Klienta,
- Przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych - kalkulacja oferty, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego
- Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców,
- Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z Inwestorami i Podwykonawcami,
- Nadzór nad postępem prac i terminami dostaw, wskazywanie zagrożeń i sygnalizowanie opóźnień,
- Ekonomiczne rozliczanie prowadzonych kontraktów,
- Planowanie i kontrola kosztów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność negocjacji handlowych
  • obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (mile widziane), samodzielność w działaniu i dobrej organizacji pracy własnej, zdolności analitycznego myślenia, umiejętności pracy w trybie projektowym, dyscyplina wewnętrzna.Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, praca w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, pakiet świadczeń socjalnych, pakiet medyczny.

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny na adres e-mail.: praca@chemar-piping.plW swoich aplikacjach należy wpisać poniższe oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższą informacją oraz zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niniejszej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Chemar Rurociągi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Olszewskiego 6 NIP 9591500229, REGON292449593, KRS 0000066707, którego akta rejestrowe prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego".

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy