Opis stanowiska pracy

Dla producenta wentylatorów przemysłowych i konstrukcji stalowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalisty do spraw sprzedaży zagranicznej

Miejsce pracy: Bytom

Zadania:

  • Nawiązywanie relacji biznesowych
  • Pozyskiwanie zamówień
  • Udział w przygotowywaniu wycen i ofert handlowych
  • Negocjowanie umów
  • Realizacja planów sprzedażowych

Czego oczekujemy?

  • Łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Doświadczenia w sprzedaży zagranicznej lub eksporcie urządzeń przemysłowych
  • Wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych (turbin, pomp, kotłów lub wentylatorów) będzie atutem
  • Wysokiej motywacji do działania
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawa jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Fundusz socjalny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi