Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0017

Obowiązki:

1. Pozyskiwanie ruchu do serwisu obsługiwanych Partnerów biznesowych z mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter), realizowanie wyznaczonych KPI.
2. Przygotowywanie wycen, rekomendacji kampanii.
3. Przygotowanie i implementacja kampanii.
4. Monitoring i optymalizacja kampanii zgodnie z celami.
5. Wykorzystywanie standardowych rozwiązań badawczych w kampaniach.
6. Wykorzystywanie synergii kanałów social w planowaniu kampanii.
7. Bieżące raportowanie kampanii i przygotowanie podsumowań kwartalnych, półrocznych i rocznych dla klientów wraz z rekomendacjami.
8. Kreowanie treści na potrzeby publikacji w mediach społecznościowych z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych kanałów.
9. Przedstawianie wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań.
10. Rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Opis stanowiska: Zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem kampanii w mediach interaktywnych; podejmuje działania medialne w serwisach społecznościowych; odpowiada za efektywność prowadzonych kampanii i aktualizację zamieszczanych informacji promujących firmę, markę, produkt, itp Poszukujemy osoby, która: - posiada znajomość (na dowolnym poziomie) narzędzi do prowadzenia kampanii Facebook Ads Manager, Google Ads i ewentualnie innych, - posiada znajomość (na dowolnym poziomie) Google Analytics lub podobnego narzędzia, - posiada doskonałą znajomość języka polskiego, - posiada znajomość (na dowolnym poziomie) pakietu Adobe Creative Cloud, szczególnie: Photoshop, - potrafi szybko działać i mieć dobrą organizację pracy własnej, - sprawnie posługuje się pakietem MS Office, - nie używa zwrotów nie dam rady :) Mile widziane: * znajomość rozwiązań reklamowych i trendów w social media: FB/IG/LinkedIn, * zainteresowanie mediami społecznościowymi, marketingiem internetowym i/lub rynkiem reklamy online, * terminowość, samodzielność, umiejętność pracy według harmonogramu z kilkoma projektami jednocześnie.

Miejsce pracy: INSTALATORÓW 3/8, 35-210 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dane kontaktowe: 177852296 (CV proszę przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@grupaww.pl) Klauzula: Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa WW Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Grupa WW Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy