Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0603

Obowiązki:

Dokonywanie oceny formalnej, merytorycznej i rachunkowej wniosków o refundację wynagrodzeń pracowników młodocianych, sporządzanie opini do wniosków o zawarcie umowy, sporządzanie zestawień i informacji z zakresu refundacji, wprowadzanie wniosków o wypłatę do systemu Delfin.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Rachunkowość,finanse,ekonomia

Pozostałe wymagania:

  • 3 letni staż pracy, mile widziane doświadczenie w księgowości. Dobre umiejętności organizacyjne i personalne. Dodatkowe informacje: wymagane dokumenty do złożenia CV, list motywacyjny. WAŻNE prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Świętokrzyską Wojewódzką komendę OHP w Kielcach "z dopiskiem (obecna i przyszła rekrutacja) lub (tylko obecna rekrutacja). W/w dokumenty przesłać na e-mail: swietokrzyska @ohp.pl do 17.03.2021 r.

Miejsce pracy: Klembowskiego 3, 25-829 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy