SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU

FORMASTER S.A.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1221

Obowiązki:

wg. wniosku

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Zakres czynności ;przygotowanie i koordynacja zintegrowanych kampanii marketingowych w mediach tradycyjnych i digitalu; planowanie kalendarza aktywności marketingowych i promocji;tworzenie media planów i nadzór nad ich realizacją;planowanie strategii trade marketingowej; dobór narzędzi trade marketingowych do specyfiki poszczególnych klientów i kanałów dystrybucji;rozwój strategii brandowej w tym opracowywanie kompleksowych strategii wdrożenia nowych produktów na rynek w tym komunikacji i promocji; koordynacja procesu kreacji i produkcji w tym sesji zdjęciowych i materiałów reklamowych, opakowań; tworzenie inspirujących treści marketingowych i kampanii reklamowych, które przyciągają uwagę odbiorców; analizowanie najnowszych trendów, wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych; raportowanie wyników działań marketingowych i proponowanie optymalizacji; współpraca z agencjami reklamowymi, digital i PR pod kątem przygotowania materiałów marketingowych oraz nadzór nad ich produkcją; ścisła współpraca z Działem Graficznym, Handlowym, Produktu, Ecommerce.Pracodawca oferuje;minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu, komunikacji wizerunkowej lub nowych technologii;wykształcenie kierunkowe (marketing, zarządzanie marką); doświadczenie potwierdzone sukcesami w przygotowaniu i wdrażaniu launchu nowych marek lub produktów; umiejętność realizowania niestandardowych działań promocyjno-wizerunkowych; doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi i influencer marketingiem; inicjatywy i nieograniczonej kreatywności; dużej samodzielności w działaniu; znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;doskonałej organizacji pracy (skrupulatności i terminowości), poczucia odpowiedzialności za zadania.Pracodawca oferuje:pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lidera w swojej kategorii;ciekawy multifunkcyjne projekty i nowe wyzwania; do wyboru umowa o pracę lub kontrakt B2B; pakiet medyczny, pakiet sportowy;miejsce pracy Bilcza / praca hybrydowa; narzędzia pracy: telefon, komputer; praca w godzinach 8-16.

Miejsce pracy: Bilcza, 26-026 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie