SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

MATERIKS SPÓŁKA AKCYJNA

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0260

Obowiązki:

Obsługa kadrowa pracowników, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, zmiany warunków zatrudnienia (aneksy).
Sporządzanie dokumentacji wyjazdowej pracowników, załatwianie spraw związanych z uzyskaniem dokumentu A1 i wszelkiej dokumentacji związanej z delegowaniem pracowników.
Zgłaszanie, wyrejestrowywanie pracowników z ZUS, wprowadzanie zmian w programie PŁATNIK. Właściwe prowadzenie ewidencji pracowników w programach komputerowych oraz akt osobowych pracowników.
Naliczanie wynagrodzeń pracowników oddelegowanych za okres choroby, zasiłków chorobowych oraz innych zasiłków ZUS oraz ich ewidencja. Przygotowanie rocznych rozliczeń pracowników.
Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych ZUS.
Kontakt z urzędami, przedstawicielami władz właściwych instytucji. Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji.
Prowadzenie innych spraw administracyjno - kadrowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie profilowane np. finanse i rachunkowość oraz studia podyplomowe o kierunku kadry i płace. Doświadczenie zawodowe min. 2 lata, umiejętnośc pracy w systemie ENOVA, PŁATNIK, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy: 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: brak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN

Osoba do kontaktu: Katarzyna Stec

Telefon: 608693330

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy