Specjalista do Działu Handlowego

VEO Worldwide Services.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Rozpoczynasz swoją karierę zawodową lub chcesz zmienić branżę?

Chcesz rozwijać umiejętności w handlu międzynarodowym?

VEO Worldwide Services specjalizuje się w dostarczaniu usług B2B na arenie międzynarodowej. Posiadamy 12 biur zlokalizowanych między innymi w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii, Tunezji, na Ukrainie i na Cyprze. Proponujemy Ci pracę w naszym polskim oddziale handlowym w centrum Katowic.

Aktualnie poszukujemy specjalistów do działu handlowego.

Czego oczekujemy?:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (minimum B1);
  • Znajomość, jednego z języków niemieckiego, węgierskiego, włoskiego, tureckiego lub innego języka obcego umożliwiająca swobodną komunikacje w kontaktach biznesowych (minimum B2) będzie mile widziana;
  • Samodzielności i systematyczności;
  • Predyspozycji do negocjacji i otwartości w komunikacji;
  • Doświadczenie w handlu nie jest wymagane, lecz będzie dodatkowym atutem;

Co będzie twoim zadaniem, na co dzień?:

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji, również w języku obcym;
  • Finalizowanie transakcji i realizowanie celów handlowych, zgodnie z ustalonymi procedurami;
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych;
  • Monitorowanie realizacji zamówień i utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami;

Co oferujemy w zamian?:

  • Atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie oraz premie za wyniki;
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia szkolenia;
  • 4 tygodniowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • Opiekę mentora po szkoleniu;
  • Benefity m.in. - karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, vouchery;
  • Krajowe i zagraniczne wyjazdy na szkolenia, targi branżowe oraz spotkania biznesowe;
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania języka obcego w codziennej pracy;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Świetne warunki pracy – praca w nowoczesnym biurze w centrum Katowic;
  • Przyjazną atmosferę – wyjścia integracyjne, tematyczne piątki, wspólne lunche i świętowanie;
  • Upominki z tytułu każdej rocznicy zatrudnienia;
  • Dodatkowe benefity i dni wolne dla najlepszych

Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dostarcza s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Zakupy / Zaopatrzenie