Specjalista d/s telemarketingu

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie telefonicznych działań sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwijanie działań marketingowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • mile widziane doświadczenie w obszarze e-marketingu
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • zdolności interpersonalne: komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • pracę dorywczą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia (do negocjacji)
  • elastyczny czas pracy, w godzinach 8-16
  • współpracę z doświadczonym zespołem, umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy
  • możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy